imnazjum 5 Płock, czyli serwis dla rodziców i uczniów

Partnerem serwisu jest Pariso

Nauka przez zabawę, czyli portal Gimnazjum 5 Płock
Doskonałe gry edukacyjne dla dzieci!

Nauka poprzez zabawę! Twoje dziecko chętnie będzie się uczyć

Gry edukacyjne Sprawdź swoją wiedzę w grach edukacyjnych

Przyjemne z pożytecznym Spędzajcie razem czas na zabawie podczas gier edukacyjnych

Śledź postępy dziecka Patrz jak rośnie z niego mały geniusz!

Więcej informacji na temat Gim 5!

Najskuteczniejsze metody Nauka przez zabawę

Dlaczego warto śledzić portal Gimnazjum Płock? Mamy na to proste odpowiedzi!

Każdy rodzic chce, żeby jego dziecko miało, jak najwyższe wyniki w nauce. Właśnie w tym celu tutaj jesteśmy! Nasze materiały naukowe pomogą Ci pracować razem z dzieckiem na prostych przykładach, które pomogą zrozumieć dane zagadnienie. Niezależnie, czy chcesz pomóc swojemu małemu żakowi w przygotowaniach do sprawdzianu z matematyki, czy dyktanda. U nas znajdziesz niecodzienne przykłady, które oddziałują na wyobraźnię dziecka, dzięki temu bardzo szybko przyswoi nową wiedzę. Już teraz rzuć okiem na przygotowane przez nas gry edukacyjne i zabawy, bo nauka może być fajna!

Gimnazjum 5 Płock – sprawdzone porady i pomoce dydaktyczne

Wyprawka szkolna Co koniecznie Twoje dziecko musi mieć w tornistrze? Lista jest długa, ale możesz wybrać wysokiej jakości akcesoria, które będą służyły przez lata. Okładki na podręczniki i zeszyty, piórnik, pióro, kredki, farbki, bloki techniczne, tablice edukacyjne

Plecaczek damski – czy sprawdzi się w szkole? Nasza rekomendacja

Wybór plecaka do szkoły sprawia niemały problem. W czasie poszukiwań idealnego tornistra producenci kuszą nas plecakami z kółeczkami, plecakami z bajkowymi motywami, czy przesadnie dużymi tornistrami. Jak wybrać odpowiedni plecak, dzięki któremu dziecko uniknie schorzeń układu ruchu? Najważniejsza jest waga. Ciężkie tornistry mają bardzo negatywny wpływ na zdrowie i prowadzą do skrzywienia kręgosłupa. Warto rozejrzeć się za niewielkim plecaczkiem, ponieważ pozwoli znacznie zmniejszyć masę. To z pewnością sprawi, że plecak będzie wygodny.