Gimnazjum 5 Płock

Gimnazjum 5 Płock, czyli serwis dla rodziców i uczniów                                                                 Partnerem serwisu jest Pariso

Pariso logo

Nauka przez zabawę, czyli portal Gimnazjum 5 Płock
Doskonałe gry edukacyjne dla dzieci!

Nauka poprzez zabawę! Twoje dziecko chętnie będzie się uczyć

Gry edukacyjne Sprawdź swoją wiedzę w grach edukacyjnych

Przyjemne z pożytecznym Spędzajcie razem czas na zabawie podczas gier edukacyjnych

Śledź postępy dziecka Patrz jak rośnie z niego mały geniusz!

Więcej informacji na temat Gim 5!
Przeczytaj najnowsze informacje i artykuły

Najskuteczniejsze metody Nauka przez zabawę

Gimnazjum 5 Płock

Dlaczego warto śledzić portal Gimnazjum Płock? Mamy na to proste odpowiedzi!

Każdy rodzic chce, żeby jego dziecko miało, jak najwyższe wyniki w nauce. Właśnie w tym celu tutaj jesteśmy! Nasze materiały naukowe pomogą Ci pracować razem z dzieckiem na prostych przykładach, które pomogą zrozumieć dane zagadnienie. Niezależnie, czy chcesz pomóc swojemu małemu żakowi w przygotowaniach do sprawdzianu z matematyki, czy dyktanda. U nas znajdziesz niecodzienne przykłady, które oddziałują na wyobraźnię dziecka, dzięki temu bardzo szybko przyswoi nową wiedzę. Już teraz rzuć okiem na przygotowane przez nas gry edukacyjne i zabawy, bo nauka może być fajna!

Gimnazjum 5 Płock – sprawdzone porady i pomoce dydaktyczne

Wyprawka szkolna

Co koniecznie Twoje dziecko musi mieć w tornistrze? Lista jest długa, ale możesz wybrać wysokiej jakości akcesoria, które będą służyły przez lata.

Okładki na podręczniki i zeszyty, piórnik, pióro, kredki, farbki, bloki techniczne, tablice edukacyjne

Zeszyty

Tablice

Tornistry

Akcesoria

Plecaczek damski – czy sprawdzi się w szkole? Nasza rekomendacja

Gimnazjum 5 Płock

Wybór plecaka do szkoły sprawia niemały problem. W czasie poszukiwań idealnego tornistra producenci kuszą nas plecakami z kółeczkami, plecakami z bajkowymi motywami, czy przesadnie dużymi tornistrami. Jak wybrać odpowiedni plecak, dzięki któremu dziecko uniknie schorzeń układu ruchu? Najważniejsza jest waga. Ciężkie tornistry mają bardzo negatywny wpływ na zdrowie i prowadzą do skrzywienia kręgosłupa. Warto rozejrzeć się za niewielkim plecaczkiem, ponieważ pozwoli znacznie zmniejszyć masę. To z pewnością sprawi, że plecak będzie wygodny.

Gimnazja w Twojej okolicy

Gimnazjum nr 8 w Płocku

Gimnazjum nr 1 w Płocku

Gimnazjum nr 2 w Płocku